FAQs

Frequently Asked Questions - Często zadawane pytania

Q?

W jaki sposób mogę przekonać się, że oferowane przez Państwa rozwiązania informatyczne będą odpowiednie dla Mojej Firmy?

A.

Najlepszym sposobem jest spotkanie i rozmowa, podczas której nasz konsultant rozpozna potrzeby Firmy i zaprezentuje rozwiązania, które pomogą je zaspokoić.
Spotkanie może odbyć się w naszej siedzibie lub nasz konsultant może przyjechać do Państwa firmy. Spotkanie takie jest BEZPŁATNE I NIE ZOBOWIĄZUJE DO JAKIEGOKOLWIEK ZAKUPU.

Q?

Ile kosztuje oprogramowanie dla firmy?

A.

Cena oprogramowania zależy od potrzeb firmy, a także zakresu który informatyzacja ma objąć. Nasz system zbudowany jest z modułów, które można wyobrazić sobie jako pojedyncze klocki. Klient sam decyduje, z jakich klocków chce zbudować swój system, dzięki czemu nie płaci za coś, czego nie potrzebuje. Przykładowo Hurtownia motoryzacyjna potrzebuje moduł Handel oraz Księgowość, natomiast nie potrzebuje modułu Produkcja.

Q?

Ile trwa wdrożenie systemu ERP?

A.

Czas wdrożenia zazwyczaj oscyluje w granicach od kilku dni do kilku miesięcy. Zależy od ilości wdrażanych modułów, stopnia skomplikowania indywidualnych potrzeb Klienta oraz organizacji prac. Ze swojej strony zawsze proponujemy wykonanie projektu wdrożenia, w którym zebrane są wszystkie założenia konfiguracyjne oraz etapy prac, które trzeba wykonać aby je osiągnąć. Dzięki temu wdrożenia przebiegają szybciej i sprawniej.

Q?

Co z aktualnością oprogramowania?

A.

Dbamy o to, aby nasze oprogramowanie było zawsze zgodne z aktualnymi przepisami prawa. Dodatkowo całe nasze oprogramowania napisane jest w najnowszych technologiach Microsoft, co gwarantuje, że nie straci na aktualności przez wiele kolejnych lat i jest zgodne z najnowszymi systemami operacyjnymi.

Q?

Czy wdrożenie nowego / zmiana aktualnego oprogramowania to trudny proces?

A.

W małych firmach wdrożenie oprogramowania nie stanowi większego problemu. W firmach średnich i dużych proces taki wymaga większego zaangażowania, jednak dobrze przygotowany i zaplanowany przebiegnie sprawnie i nie będzie stwarzał problemów w bieżącej działalności Firmy, natomiast po jego zakończeniu widoczna będzie poprawa jakości działania przedsiębiorstwa.