Aplikacje Mobilne i Widnows dla Twojej firmy

winning-app-design

Tworzymy  dedykowane aplikacje na urządzenia mobilne.

Jesteśmy gotowi zrealizować najbardziej nietypowe i skomplikowane pomysły klienta. Każdy projekt wspieramy radą i doświadczeniem. Naszym celem jest stworzenie przyjaznej i intuicyjnej w obsłudze aplikacji, która sprosta oczekiwaniom klienta, przyniesie wymierne efekty, a także przypadnie do gustu użytkownikom. Dbamy o to, by wykonane przez nas aplikacje mobilne możliwie najlepiej wspierały działania biznesowe i marketingowe dla jakich zostały przeznaczone.
Zapewniamy kompleksowość naszych usług. Pracę rozpoczynamy od analizy, koncepcji i projektu graficznego, zaś po fazie programowania, wdrożeniach i testach, oddajemy gotowy do użycia produkt.

 

responsive_web_designBudujemy dedykowane aplikacje Windows na dla Twojej firmy

Tworzymy aplikacje na zamówienie.

Ta usługa pasuje najlepiej do potrzeb, na które odpowiedzią jest projekt z dobrze zdefiniowanym zakresem prac. Dotyczy to zarówno systemów do użytku wewnętrznego jak i aplikacji przeznaczonych do odsprzedaży.

Po wstępnej analizie przygotujemy dla Ciebie ofertę ze szczegółowym harmonogramem i ustalonym budżetem. Zazwyczaj realizacja projektu odbywa się w następujących etapach: analiza wymagań, projekt techniczny, implementacja systemu, testy, uruchomienie oraz utrzymanie.

Korzyścią z tej formy współpracy jest to, że koszt i czas są ustalone, a całe ryzyko techniczne ponosi nasza firma.

 

 

engaging-appsRozbudowujemy dostępne na rynku aplikacje - ERP o dodatkowe moduły.

Posiadamy już 9 letnie doświadczenie w sprzedaży i wdrażaniu systemu enova, w związku z czym możemy wdrożyć lub pomóc w Państwa problemach z systemem enova. W tym zakresie nasza firma świadczy usługi wdrożeniowe, doradcze, wykonujemy również dodatkowe raporty, nowe wydruki, jak również dodatki do systemu enova pozwalające na rozszerzenie lub uproszczenie funkcjonalności systemu.