Nowa wersja enova365 10.8.5561 została opublikowana!

Nowa wersja enova365 10.8.5561 została opublikowana!

Nowa wersja enovanowa_wersja_enova2

Nowości w wersji 10.8:

NOWY MODUŁ DMS (Document Managament System) to moduł o charakterze ewidencyjnym, który wspiera przechowywanie, porządkowanie, archiwizowanie danych oraz posiada opcje ułatwiające wprowadzanie danych do systemu, posiada także funkcjonalność OCR (Optical Character Recognition) - służącą do rozpoznawania znaków oraz całych tekstów z plików graficznych oraz PDF.

w module enova365 Handel: Wykorzystanie importu/eksportu EDI w ewidencji dokumentów. Warianty technologii w module Produkcja. Nowa czynność – „Rozdziel kwotę na pozycje” na dokumentach korekt.

w module enova365 Księgowość: Nowe formularze deklaracji CIT-8 w wersji 22 oraz CIT8/O. Rozbudowanie możliwości sterowania opisami przelewów dla płatności częściowo rozliczonych. Matryce dokumentów – poprawa ergonomii tworzenia dokumentów.

w module enova365 Kadry i Płace: Ryczałt za użytkowanie samochodu służbowego do celów prywatnych. Walidacja pól adresowych pracownika na deklaracji  PFRON. Sprawozdanie o strukturze wynagrodzeń według zawodów Raport GUS Z-12.

w module enova365 CRM: Import danych kontrahentów z nowej, aktualnej bazy GUS. Możliwość kodowania Urządzeń przy pomocy kodów kreskowych. Oznaczanie wiadomości przeczytanych i pobranych w Poczcie CRM, również na serwerze.

Systemowe: Do wersji przeglądarkowej wprowadzono zmiany w zakresie ergonomii interfejsu html, zarządzanie dozwolonymi adresami IP użytkowników, a także wprowadzono zarządzanie dodatkami w kontekście bazy danych.

Nowe moduły enova365 dla Biur Rachunkowych:

enova365 DMS BR: Nowa funkcjonalność jaką jest moduł DMS (Document Management System) to zestaw narzędzi o charakterze ewidencyjnym, które wspierają kwestie przechowywania, porządkowania, archiwizowania danych oraz posiadają opcje ułatwiające wprowadzanie danych w przedsiębiorstwach.

enova365 Workflow BR: Organizuje w firmie przepływ pracy poprzez automatyzację procesów biznesowych, porządkuje grupy zadań przypisane do użytkowników w procesy – niezależne od obszaru firmy. Został dodany do licencji typu BR w celu umożliwienia m.in. uruchomienia Wrokflow w Pulpitach: Pracownika, Kierownika, Klienta BR.

enova365 Faktury BR: Umożliwia Biurom Rachunkowym świadczenie usług wystawiania faktur w imieniu Swoich klientów.

Ulotka opis zmian w enova365 10.8.5561

Możliwość komentowania zablokowana.