Oprogramowanie dla Małych i Średnich Firm

Oprogramowanie dla Twojej firmy - enova.

enova_biuro5

Co to jest enova?

enova to eksperckie oprogramowanie klasy ERP do zarządzania firmą. Wspiera procesy pracy i podejmowania decyzji.

Program jest tworzony z myślą o użytkowniku. Ma wgraną wiedzę, pomagającą w rozwiązywaniu problemów i pozwalającą unikać popełniania błędów. Zapewnia przyjazną obsługę oraz łatwą integrację z innymi rozwiązaniami, np. branżowymi.

Jak działa enova

enova automatyzuje procesy w firmie, dzięki czemu są wykonywane sprawniej. System zapewnia kontrolę nad ich przebiegiem i rezultatami. Na każdym etapie realizacji zadania przypisany jest operator - osoba odpowiedzialna za aktualną część procesu.

Najnowsze trendy

enova jest pierwszym systemem ERP dostarczanym użytkownikom na dwa sposoby. Ta sama enova jest dostępna lokalnie oraz w chmurze prywatnej lub publiczej (w modelu abonamentowym). enova365 daje dostęp do funkcjonalności enova przez przeglądarkę internetową z dowolnego urządzenia z dostępem do Internetu. Można więc pracować na urządzeniach mobilnych: tabletach i smartfonach.

Dla kogo

System sprawdzi się w nowoczesnych firmach, potrzebujących elastycznego, zintegrowanego rozwiązania ERP, które będzie pracowało na rozwój przedsiębiorstwa. enova365 została stworzona z myślą o tych firmach, w których istotnym elementem działalności są technologie internetowe, w tym zdalny dostęp.

Modułowa budowa - wybór modułów należy do Ciebie

 

Faktury

Handel

Produkcja

Księgowość

Kadry i Płace

Księga inwentarzowa

Rachunki bankowe

4Trans (Tachoscan)

To ty wybierasz z których modułów naszego systemu chcesz korzystać !