Oprogramowanie dla noweczesnej firmy

enova365 - Jeden system o wielu twarzach już od 74 zł/mc.

enova

enova365 to jedyny multiinterfejsowy system w Polsce, który na poziomie bazy danych, logiki biznesowej pozostaje taki sam. Użytkownik może wybrać sposób korzystania z systemu według swoich preferencji wybierając interfejs: okienkowy, przeglądarkowy, dotykowy (wkrótce również komórkowy), mając gwarancję, że pracuje na tym samym systemie.
enova365 skutecznie wspomaga zarządzanie zasobami w firmach zatrudniających od kilkudziesięciu do kilku tysięcy pracowników. enova365 to kompleksowy system ERP który może być używana w modelu usługowym (na serwerach Mobile IT ), w chmurze Windows Azure ( na serwerach Microsoft ) lub jako narzędzie instalowane w chmurze prywatnej (instalacja na serwerach klienta). To w 100% polski produkt, bazujący na kilkunastoletnim doświadczeniu w zakresie wspierania procesów w firmie. Jest gotowy do pracy w średnich i dużych polskich firmach lub do integracji w oddziałach międzynarodowych korporacji w Polsce, pracujących na zagranicznych systemach. Jego przewagą jest bieżąca aktualizacja do zmieniających się przepisów i duża elastyczność w tworzeniu własnych procedur w obrębie tych nowelizacji.

Cała twoja firma dostępna zdalnie w przeglądarce - miej zawsze na nią oko

Konstrukcja architektury enova365 daje dużą przewagę konkurencyjną w budowaniu modeli biznesowych. System może być instalowany na różnych serwerach i urządzeniach - zarówno w modelu w którym enova znajduje się na serwerach Klienta, jak również w innowacyjnych modelach z dostępem do serwerów zdalnych (modele chmurowe) oraz modele mieszane (hybrydowe).

Wybierz moduły dla swojej firmy


4n_01

HANDEL

Aplikacja zapewnia obsługę firmy o różnych profilach w zakresie wystawiania dokumentów sprzedaży, zakupu, ewidencji zamówień i obsługi magazynu. To kompleksowa informacja na temat kontrahenta w jednym miejscu i automatyzacja wielu procesów handlowych.


1n_01

CRM

Aplikacja wykorzystywana jest w kreowaniu, zarządzaniu i utrzymywaniu relacji z klientami. Dzięki swojej elastyczności może być użytkowana w firmach bez względu na wielkość, profil czy branże. Jej funkcjonalność znacznie wykracza poza powszechne w tego typu modułach.


3n_01

KADRY PŁACE

Aplikacja skutecznie wspomaga zarządzanie zasobami w firmach zatrudniających od kilkudziesięciu do kilku tysięcy pracowników. Jej przewagą jest bieżąca aktualizacja do zmieniających się przepisów i duża elastyczność w tworzeniu własnych procedur w obrębie tych nowelizacji.