Sprzęt i infrastruktura

SPRZĘT

Serwery

mobileone

Wysokowydajne serwery MobileOne za rozsądną cenę

Posiadamy kilkuletnie doświadczenie w dostarczaniu dedykowanych serwerów dla firm i instytucji. U nas nie płacisz za logo na obudowie - dostajesz serwer skonfigurowany pod konkretne potrzeby zbudowany tylko najwyższej klasy sprawdzonych podzespołów, kilka razy tańszy od jego "markowego" odpowiednika.

Oczywiście z pełną gwarancją door-to-door.
Doświadczenia naszych dotychczasowych Klientów, użytkujących od kilku lat nasze serwery potwierdzają, że to dobry wybór.

Zadzwoń (509-604-945) lub wypełnij formularz >

Stacje robocze

mobileone

Komputery, przeznaczone do bezpośredniej pracy

Stacje robocze to wysokiej klasy komputery przeznaczone do bezpośredniej pracy. Często do różnych zadań w firmie wymagane są komputery o wyższej wydajności niż standardowe komputery PC.

Na miejscu pomożemy zdefiniować potrzeby w tym zakresie, oraz zaproponujemy sprzęt dopasowany do oczekiwań Klienta.

Często nie zdajemy sobie sprawy, że odpowiednio dostosowany komputer na stanowisku pracy znacznie poprawia jakość pracy. Powoduje, że czynności wykonywane są szybciej i bardziej efektywnie, a czas spędzony w pracy nie jest dla pracownika drogą przez mękę, dzięki czemu wzrasta jego wydajność.

Pamięci masowe

mobileone

Czy Twoje dane są odpowiednio przechowywane i chronione?
Czy zdarzyło Ci się kiedyś utracić ważne dane prywatne lub firmowe?

Jeśli tak, wiesz, że jest to sytuacja której należy bezwzględnie unikać, aby nie niszczyć swojej pracy i nerwów. Jeśli nie, musisz uświadomić sobie, że to zagrożenie dotyczy każdego i należy się przed tym zabezpieczyć.
Nie ważne - mała firma czy duża korporacja - problem dotyczy każdego.

Systemy pamięci masowej służą właśnie do tego, aby nasze dane były dobrze przechowywane i odpowiednio chronione. Dzięki nim śpisz spokojnie nawet, jeśli całkowitej awarii ulegnie Twój komputer osobisty, laptop, a nawet serwer.

Pomożemy dobrać odpowiednie rozwiązanie dopasowane do potrzeb Twoich i Twojej Firmy!

Urządzenia mobilne

kontakt_4_01

Urządzenia dla Inkasentów, Handlowców Mobilnych, Magazynierów itp...

  • Komputery przenośne
  • Drukarki termiczne
  • Torby, ładowarki, akcesoria...
[/box]

Infrastruktura

Zajmujemy się projektowaniem i wykonawstwem sieci LAN oraz doborem, montażem i wyposażeniem szaf serwerowych

Przykładowa realizacja

[mp_image_slider ids="3086,3071,3077,3078,3079,3080,3081,3082,3084,3085" animation="fade" smooth_height="true" slideshow="true" slideshow_speed="6" control_nav="true" classes="motopress-margin-top-0 motopress-margin-bottom-0 motopress-margin-left-15 motopress-margin-right-15"]