Raporty 24

Raporty 24 - przeglądanie danych nigdy nie było tak proste...

[mp_image_slider ids="3007,3008,3009,3010,3011" animation="fade" smooth_height="true" slideshow="true" slideshow_speed="6" control_nav="true" classes="motopress-margin-top-0 motopress-margin-bottom-0 motopress-margin-left-15 motopress-margin-right-15"]

Raporty24 to kompletne środowisko umożliwiające przygotowanie, publikowanie oraz przeglądanie danych, dynamicznych zestawień, podsumowań oraz raportów z systemu enova oraz Woda 7.

Podstawową funkcjonalność można podzielić na dwa podzbiory:

  • Zestawiania, raporty i analizy wyników bilansowych firmy z uwzględnieniem naniesionych planów na zadany okres, podsumowania rozliczeń wpłat i nadpłat kontrahentów
  • Zestawienia z oprogramowania do obsługi sprzedaży usług komunalych Woda 7 ( naliczanie i rozliczanie za dowolny okres opłat za zimną i ciepłą wodę, odporowadzanie ścieków, naliczanie opłat abonamentowych ). Oprogramowanie stanowi podstawowe narzędzie w rękach kierowników oraz osób liczących bilans wody ,ścieków. Raporty24 umożliwiając natychmistowy wgląd w kluczowe wskaźniki ilościowe, zestawienia sprzedaży wody, ścieków z określonej miejscowości, z określonej ulicy ( lub ulic ) w miejscowości.

Wśród wielu bardzo pożądanych cech, nasze systemy raportowe charakteryzują się m.in.:

  • Szybkośc działania
  • Nowoczesna technologia Silverlight zapewniająca nowe podejście do systemów raportowych
  • Łatwość obsługi - nie zginiesz w tysiącach opcji i filtrów, łatwo uzyskasz interesujące cię dane i wydrukujesz je
  • Integracja z systemem erp - enova

Masz pytania, zainteresował cię program, zapraszamy do kontaktu z naszym konsultantem IT, umówi się z państwem i zaprezentuje możliwości systemu Raporty24.