Woda 7 – Odczyty Radiowe

Woda7 – Odczyt radiowy - zdalny odczyt liczników

Zdalny odczyt liczników staje się w Polsce coraz popularniejszy. Podstawową jego zaletą jest fakt, że aby dokonać odczytu nie trzeba wchodzić do mieszkania. Dzięki temu zwiększa się regularność odczytów oraz szybkość ich gromadzenia.
Ponadto wodomierz z nakładką radiową opócz stanu wodomierza dostarcza nam wiele dodatkowych informacji, takich jak przepływy wsteczne wody, fakt demontażu nakładki, przyłożenie magnesu itp.

Nasz system współpracuje z różnymi producentami wodomierzy radiowych, dzięki czemu wybierając go nie są Państwo z góry skazani na jednego dostawcę. Współpracujemy m.in. z firmą MIROMETR oraz REM Kępno.

Nasz system posiada możliwość rozbudowy o współpracę z dowolnym innym dostawcą liczników ( nakładek ) radiowych.

W ofercie posiadamy dwa sposoby zdalnego odczytu liczników:

  • Odczyt radiowy wykonywany przez Inkasenta
  • Zbiorczy odczyt liczników

Ważne! Można łączyć odczyt tradycyjny z odczytem radiowym. Jedno osiedle / miejscowość / budynek może być odczytywana radiowo, reszta tradycyjnie przez Inkasenta. Pozwala to na uruchomienie odczytów radiowych tylko na terenie, na którym mamy problem z dostępem do liczników lub etapowe realizowanie opomiarowania licznikami radiowymi swojego rejonu.

[mp_row] [mp_span col="12"] [mp_row_inner] [mp_span_inner col="6"]

Wariant 1 - Odczyt radiowy Inkasenta

[mp_video src="https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=_-ipVyUC0WY"] [/mp_span_inner] [mp_span_inner col="6"]

Wariant 2 - Zbiorczy odczyt liczników

[mp_video src="https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=irnMJ7sSAtA"] [/mp_span_inner] [/mp_row_inner] [/mp_span] [/mp_row]